Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Acacia Resort **** - Super wczasy w Sycylii

Acacia Resort, położony niedaleko miejscowości Cefalu, miejsca spotkań turystów z włoską kulturą, skąpany jest w bujnej, sycylijskiej roślinności. Wymarzone wakacje spędzą tu wszyscy poszukujący słońca, ogrodu zachwycającego feerią barw i krystalicznie czystej wody Morza Śródziemnego. W hotelu Acacia Resort świetnie poczują się pary, jak i rodziny z dziećmi.

Przyjemny, upalny dzień można spędzić korzystając z dużego basenu w kształcie laguny, który znajduje się w ogrodzie przypominającym tropikalną dżunglę. Drugi, mniejszy basen wyłożony niebieską mozaiką, mieści się w centrum wellness na dachu obiektu.

Wycieczki last minute

Urokliwa, żwirowa plaża, położona jest tuż przy hotelu za wydmą. Warto poświęcić chwilę i rozkoszować się sycylijskim klimatem tego miejsca. Aktywni turyści podczas włoskich wakacji mogą skorzystać z dostępnych w hotelu rozrywek: gry w tenisa, siatkówkę, mini-golfa. Najmłodsi atrakcyjnie spędzą swój wolny czas w klubie dla dzieci, korzystając z placu zabaw i programu animacyjnego.

Wyśmienita kuchnia hotelu Acacia Resort oparta jest na smakach kuchni międzynarodowej i sycylijskich specjałach. Na życzenie gości do posiłku serwowane są znakomite wina prosto z Sycylii.

Relaksu dostarczą Państwu zabiegi dostępne w strefie wellness, która znajduje się na dachu hotelu. Do dyspozycji gości oddano: jacuzzi, łaźnię parową, saunę, a także wiele innych udogodnień, dzięki którym poczuć można wakacyjne odprężenie.

Miłym akcentem na zakończenie dnia będzie wycieczka do miasta Cefalu (ok. 16 km od hotelu) nazywanego perłą sycylijskiego wybrzeża. Podziwiać tam można miasto z zabudowaniami w kolorze białym, wybudowane tuż przy górze, oraz uroczą starówkę miasta z katedrą w stylu romańskim.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
15º
15º
17º
18º
23º
27º
12º
15º
18º
14º
13º
14º
16º
18º
22º
5h
6h
6h
7h
8h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
29º
30º
27º
23º
20º
16º
21º
22º
20º
17º
13º
11º
22º
23º
23º
23º
20º
17º
10h
9h
7h
5h
4h
4h

Polecane oferty Last Minute: Acacia Resort

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 671 110 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.