Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

codziennie 8:00-23:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Le Palme Resort **** - Rewelacyjne wczasy w Sardynii

Hotel Le Palme Resort znajduje się na rozległym terenie, niedaleko miejscowości Porto Cervo. Zatopiony w zielonej oazie z niespotykaną roślinnością, palmami, szumiącymi strumyczkami i stawem, otoczony różowymi skałami granitowymi, staje się wymarzonym miejscem na letni odpoczynek.

Zaledwie kilka kroków od ogrodu znajduje się piaszczysto-żwirkowa plaża z łagodnym zejściem do szmaragdowej wody Morza Śródziemnego, gdzie hotelowi goście mogą zaznać relaksu na przestrzeni zarezerwowanej tylko dla nich. Wykorzystując w pełni piękno tego miejsca, warto skorzystać z oferty sportów wodnych i doznać niezapomnianych wrażeń.

Wypoczynek Kalabria

Duży basen ze słodką wodą został elegancko wkomponowany w ogród, otoczony palmami, skałami i drewnianymi tarasami. Wieczorna gra świateł basenowych wprawia gości w romantyczny nastrój.

Hotel utożsamia sardyńską architekturę, charakteryzującą się niskimi zabudowaniami w ciepłych, pastelowych barwach. Hotelowe wnętrza są przestronne i jasne, utrzymane w rustykalnym stylu z sardyńskimi elementami, przepełnione drewnem, a także kamiennymi i ceramicznymi akcentami.

Kuchnia w hotelu Le Palme będzie dla Państwa podniebienia prawdziwą rozkoszą. Szefowie kuchni przygotują doskonałe tradycyjne dania włoskie, a także lokalne przysmaki. Zasiadając na tarasie i kosztując wyśmienitej kuchni, można zachwycać się tutejszymi krajobrazami.

Wakacjespędzone w słonecznej Sardynii umili Państwu centrum wellness znajdujące się w hotelu, które oferuje sport i relaks w najlepszym wydaniu.

Zaledwie 3,5 km od hotelu znajduje się miejscowość Porto Cervo, znana jako jedna z najatrakcyjniejszych marin w basenie Morza Śródziemnego, przyciągająca najzamożniejszych turystów z całego świata. Znajdują się tu niebiańskie plaże otoczone skałami, ekskluzywne butiki i modne kluby, a także przystań jachtowa.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
14º
15º
17º
19º
23º
27º
11º
14º
18º
14º
13º
14º
15º
17º
20º
4h
4h
6h
7h
9h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
30º
30º
27º
23º
19º
16º
21º
21º
19º
15º
11º
23º
24º
23º
21º
18º
15º
11h
10h
8h
6h
4h
3h

Polecane oferty Last Minute: Le Palme Resort

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 890 485 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.