Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

codziennie 8:00-23:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Laconia Village **** - Super wczasy w Sardynii

Hotel Laconia Village, należący do grupy Blu Hotels, znajdujący się w pobliżu uroczego miasteczka Cannigione di Arzachena, oferuje spokojne wakacje w otoczeniu sardyńskiej przyrody. Niezapomniane wakacje spędzą tu turyści poszukujący słońca, relaksu na rozgrzanej plaży z dostępem do krystalicznie czystej wody Morza Śródziemnego, ale również amatorzy sportu i wycieczek po dzikich terenach Sardynii.

Tanie wycieczki

Zakwaterowanie gości hotelowych odbywa się w budynku głównym lub bungalowach zlokalizowanych w ogrodzie. Niski styl zabudowań nawiązuje do włoskiej architektury i sprawi, że każdy będzie czuł się tutaj przytulnie. Zadbane pokoje utrzymane są w jasnej tonacji kolorystycznej i wyposażone w niezbędne urządzenia: klimatyzację, TV oraz telefon.

W otoczeniu zielonego ogrodu, pełnego różnych gatunków drzew i kwiatów, znajduje się basen i brodzik dla dzieci, gdzie można w spokoju spędzić czas ze swoimi pociechami. Najmłodsi turyści zabawy mogą szukać również na placu lub w klubie zabaw.

Piaszczysta plaża znajduje się kilka kroków od hotelu, wystarczy przejść przez niewielką uliczkę i cieszyć się jej urokami. Niecałe 2 km od hotelu znajduje się inna, znana plaża Barca Bruciatta, na którą dowozi bezpłatny bus hotelowy. Jej wielkim atutem jest położenie w urokliwym miejscu, gdzie złoty odcień piasku pięknie współgra ze szmaragdową wodą i zielenią sardyńskiej roślinności.

Na terenie hotelu do dyspozycji gości oddano również boisko wielofunkcyjne z możliwością gry w tenisa lub piłkę nożną. Wieczorne animacje i występy przybliżą Państwu włoską kulturę.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
14º
15º
17º
19º
23º
27º
11º
14º
18º
14º
13º
14º
15º
17º
20º
4h
4h
6h
7h
9h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
30º
30º
27º
23º
19º
16º
21º
21º
19º
15º
11º
23º
24º
23º
21º
18º
15º
11h
10h
8h
6h
4h
3h

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 890 485 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.