Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Scoglio della Galea **** - Najlepsze wczasy w Kalabrii

Położony na wzgórzu z malowniczym widokiem na zatokę Morza Tyrreńskiego, w otoczeniu barwnej przyrod, Scoglio Della Galea zachwyci każdego gościa. Hotel został wybudowany na wzór wioski, pełnej atrakcji, słonecznego relaksu i znakomitej kuchni.

W hotelowym basenie można zażywać orzeźwiających kąpieli podziwiając widok na rozległe Morze Tyrreńskie. W ciągu dnia odbywają się tam zabawy dla dorosłych i dzieci, głównie aerobik wodny i gry zespołowe. Korzystając z basenu z jacuzzi doznacie Państwo relaksu, przebywając przez cały czas na świeżym powietrzu.

Wczasy All Inclusive

Obiekt posiada dostęp do prywatnej piaszczysto-żwirkowej plaży, na którą prowadzi alejka znajdująca się w obrębie terenu hotelowego. Dla bardziej wygodnych turystów, w sezonie kursuje kolejka, która jest wielką atrakcją dla najmłodszych!

Ogromnym atutem hotelu jest odpowiednie przygotowanie zaplecza dla dzieci i młodzieży. Znajdują się tu kluby animacyjne dla najmłodszych pociech, ale świetnie będą się tu bawić również nastolatki. Dla dorosłych, którzy oprócz relaksu poszukują także aktywnego wypoczynku, hotel wyznaczył miejsca do uprawiania różnych dyscyplin sportowych: tenisa, siatkówki plażowej, aerobiku i wielu innych.

Po upalnym dniu pełnym wrażeń, warto zaszyć się w kameralnym centrum wellness & spa, gdzie doznacie Państwo totalnego relaksu i regeneracji, ukoicie zmysły i odprężycie ciało.

Kuchnia w hotelu Scoglio Della Galea to połączenie smacznej kuchni śródziemnomorskiej z rarytasami kuchni kalabryjskiej, dzięki czemu goście hotelowej restauracji mogą w pełni poznać walory smakowe regionalnych specjałów.

W poszukiwaniu wymarzonych wakacji w rodzinnej atmosferze, pełnych relaksu i zabawy jednocześnie, a także smakowitych włoskich specjałów, warto wybrać się do Scoglio Della Galea w Kalabrii i spędzić tu niezapomniane chwile.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
11º
13º
15º
19º
23º
29º
11º
15º
12º
13º
16º
16º
19º
21º
4h
5h
6h
7h
8h
10h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
32º
32º
28º
22º
17º
13º
18º
18º
15º
15º
24º
26º
26º
23º
18º
14º
11h
10h
8h
6h
4h
3h

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 671 110 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.