Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Barcelo Simeri Village **** - Najlepsze wczasy w Kalabrii

Hotel Barcelo Simeri Village, usytuowany na dużym areale wschodniego wybrzeża słonecznej Kalabrii z dostępem do Morza Jońskiego, oferuje pełne spokoju i relaksu rodzinne wakacje w krainie magicznej, lecz nie w pełni odkrytej przez turystów.

Obiekt został wybudowany w stylu letniskowej wioski z licznymi bungalowami w zadbanym, zielonym ogrodzie, pełnym śródziemnomorskiej roślinności: palm, drzew oliwnych i kwiatów. W centrum tej zielonej oazy znajduje się dwa baseny, do których wystarczy wskoczyć i poczuć miłe orzeźwienie w upalny dzień. Duża liczba leżaków sprawi, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Wakacje, lato

Ścieżką, wśród zachwycającej zieleni, dojdziecie Państwo na szeroką, piaszczystą plażę, która znajduje się zaledwie 250 m od zabudowań hotelowych. Na gorącej plaży będziecie Państwo do woli opalać się i korzystać z uroków Morza Jońskiego, chłonąć przepiękne krajobrazy relaksując się lub uprawiając sporty wodne. Dostępny jest tam również bar all inclusive.

Dla aktywnych turystów, w tym również dzieci, hotel oferuje bogate zaplecze sportowe. Dostępnych jest tutaj aż 9 kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej, siatkówki. Dzień w Barcelo Simeri Village umilą liczne animacje dla dorosłych i dzieci, a wieczorami warto wybrać się na dyskotekę i pobawić się w rytmie największych, muzycznych hitów.

Barcelo Simeri Village to miejsce na wymarzone, włoskie wakacje, gdzie wsłuchując się w szum fal i chłonąc zapachy słońcem rozgrzanej roślinności, doznać można urlopu w rajskiej atmosferze.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
11º
13º
15º
19º
23º
29º
11º
15º
12º
13º
16º
16º
19º
21º
4h
5h
6h
7h
8h
10h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
32º
32º
28º
22º
17º
13º
18º
18º
15º
15º
24º
26º
26º
23º
18º
14º
11h
10h
8h
6h
4h
3h

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 790 139 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.