Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Marmaris Wakacje.pl

codziennie 8:00-23:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Polecane hotele

Marmaris w Turcji

Marmaris to jeden z najbardziej znanych i atrakcyjnych kurortów wypoczynkowych w rejonie Turcji Egejskiej, od wielu lat cieszący się dużą popularnością wśród turystów z całej Europy. Biura podróży oferują wyjątkowe wczasy last minute i zakwaterowanie w ekskluzywnych hotelach. Marmaris jest znane z pięknych widoków, urozmaiconej linii brzegowej z romantycznymi zatoczkami, zabytków kultury oraz bogatej oferty rekreacyjno-sportowej.

W Marmaris zachował się w niemal nienaruszonym stanie imponujący port jachtowy, z którego można wyruszyć w rejs wzdłuż tureckiego wybrzeża, wybrać jedną z wycieczek fakultatywnych oferowanych przez biuro podróży: warto zwiedzić Pamukkale, Efez, Dalyan lub popłynąć na grecką wyspę Rodos, na którą rejs trwa zaledwie 45 min.

Biuro podróży MyTravel

Miasto, którego historia sięga VI w. p.n.e., zachwyca bogatą ofertą zabytków pochodzących ze starożytności i średniowiecza, a oryginalna starówka przyciąga turystów wakacyjną atmosferą, licznymi kawiarenkami, restauracjami i dyskotekami, dzięki którym miasto budzi się nocą do wielogodzinnej zabawy w najlepszych, klubowych rytmach. W Marmaris znajduje się najstarsza „ulica barów” i to właśnie tutaj, w jednym miejscu, znajduje się najwięcej dyskotek, a brukowe uliczki przepełnione są turystami. Wszystkie te elementy rozrywki tworzą doskonałą atmosferę gorących wakacji. Aktywni wczasowicze mogą udać się do wypożyczalni sprzętu wodnego i szaleć na otwartych wodach Morza Egejskiego. Ważnym zabytkiem kultury tureckiej jest górująca nad miastem twierdza Sulejmana Wspaniałego, zbudowana w 1044 r. p.n.e. Od roku 1991 znajduje się tutaj muzeum odstępne dla turystów.

Turyści poszukujący odprężenia i słońca, powinni skorzystać z urokliwych plaż i zrelaksować się w cieniu egzotycznych palm. Najlepsze na odpoczynek będą zaciszne zatoczki z rozgrzanymi plażami, z dala od miejskiego zgiełku rozrywkowego Marmaris.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
15º
15º
17º
21º
24º
28º
13º
16º
20º
17º
16º
16º
17º
19º
21º
4h
5h
6h
8h
10h
12h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
31º
31º
27º
23º
19º
17º
21º
22º
20º
16º
13º
10º
23º
25º
24º
22º
21º
18º
12h
11h
10h
8h
6h
4h

  Polecane oferty Last Minute: Marmaris

  Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 940 795 turystów,
   96% z nich poleca nas
   swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
   Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

  Zgłoś uwagi

  Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

  Wiadomość została wysłana

  Dziękujemy za Twoje uwagi :)

  Proszę poprawnie uzupełnić pola.

  Spróbuj ponownie.