Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Sol Nessebar Palace **** - Super wczasy na Słonecznym Brzegu

Hotel Sol Nessebar Palace oferuje ekskluzywne wakacje w hotelu świadczącym usługi na wysokim poziomie, wśród urzekającej przyrody, która pozwala na pełen relaks i odpoczynek. Hotel znajduje się przy jednej z najładniejszych plaż Riwiery Bułgarskiej, a eleganckie wnętrza i smaczna kuchnia zadowolą wszystkich gości.

Hotel został urządzony w eleganckim, pałacowym stylu, a pokoje i apartamenty zachęcają do komfortowego odpoczynku. Wyposażone są w klimatyzację, sejf, telefon oraz telewizor, a także płatny minibar. Wszystkie posiadają balkon lub taras.

W hotelu Sol Nessebar Palace możne spędzić gorące wakacje, pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Znajduje się tutaj park wodny, który obejmuje 5 zjeżdżalni wodnych i kilka basenów. Dodatkową atrakcją, rzadko spotykaną, jest potok Rapid River, który prowadzi wzdłuż plaży aż do basenu znajdującego się na terenie parku. Tam też również można zaznać spokoju wśród urzekającej zieleni, a teren zachęca do romantycznych spacerów.

Dla każdego coś dobrego

Hotel przygotował dla swoich gości wiele atrakcji: oprócz odpoczynku i zabawy przy basenach i na plaży, bez dodatkowych opłat można skorzystać z zajęć fitness, zagrać w koszykówkę lub siatkówkę, a także pokazy i przedstawienia tematyczne. Płatnymi atrakcjami, z których można skorzystać na terenie obiektu, będą: bilard, cybergaj, 3 korty tenisowe, wielkie, dmuchane trampoliny i minicarting. Pełne relaksu zaznacie Państwo w Centrum Roses Spa.

Smaczna kuchnia hotelu przyciągnie wszystkich smakoszy wyjątkowymi smakami kuchni śródziemnomorskiej, hiszpańskiej z kubańskimi koktajlami, włoskiej, a nawet japońskiej i niemieckiej. Dla każdego coś dobrego!

Znakomitej zabawy doświadczą tutaj najmłodsze pociechy. Specjalnie z myślą o nich przygotowano zamek z dwoma basenami i ze zjeżdżalniami wodnymi dla dzieci w wieku 4-12 lat, brodzik, miniklub, a także plac zabaw.

Hotel Sol Nessebar Palace posiada wszystkie udogodnienia, które pozwolą spędzić tutaj fantastyczne wakacje w słonecznej Bułgarii.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
11º
16º
22º
26º
-1º
-2º
12º
16º
12º
17º
22º
2h
3h
4h
6h
8h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
30º
29º
26º
21º
13º
19º
18º
14º
11º
24º
26º
22º
19º
13º
11h
10h
8h
6h
3h
2h

Polecane oferty Last Minute: Sol Nessebar Palace

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 671 110 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.