Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Helena Park ***** - Super wczasy na Słonecznym Brzegu

Hotel Helena Park jest jednym z najlepszych hoteli na Riwierze Bułgarskiej i należy do kompleksu hotelowego Helena Resort, świadczącego wysoką jakość usług. Wiele atrakcji, jakie przygotowano dla gości hotelowych, starannie urządzone wnętrza, smaczna kuchnia i odprężające SPA sprawią, że wakacje spędzone w hotelu Helena Park pozostawią wiele pozytywnych i ciepłych wspomnień.

Obiekt znajduje się tuż przy plaży w spokojnej i cichej okolicy, otoczony bogactwem natury: pięknymi drzewami i krzewami dającymi atmosferę przytulności. W ogrodzie znajduje się duży basen ze słodką wodą, a także brodzik dla najmłodszych gości, którzy swój dzień mogą również spędzić korzystając z placu zabaw, miniklubu lub bawiąc się wieczorami w minidyskotece.

Wspaniale urządzone pokoje

Jasne i przestronne pokoje hotelu zostały komfortowo urządzone i wyposażone w niezbędne akcesoria: klimatyzację, TV sat, balkon lub taras oraz minibar, który jest dodatkowo płatny.

W cenę pobytu wliczone są liczne atrakcje i udogodnienia: można swobodnie korzystać z obiektów sportowych: siłowni, boiska do siatkówki plażowej, basenu krytego, a także jacuzzi i sauny (możliwość bezpłatnego korzystania raz na cały pobyt). Za dodatkową opłatą można skorzystać z dostępnych tutaj dwóch kortów tenisowych, sauny, łaźni parowej, a także wyjątkowego SPA w hotelu Helena Sands.

Atrakcji każdego dnia dostarczy Państwu zespół animatorów z bogatym programem animacyjnym, a ciepłe wieczory umilą Państwu przedstawienia i występy muzyczne na żywo.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
11º
16º
22º
26º
-1º
-2º
12º
16º
12º
17º
22º
2h
3h
4h
6h
8h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
30º
29º
26º
21º
13º
19º
18º
14º
11º
24º
26º
22º
19º
13º
11h
10h
8h
6h
3h
2h

Polecane oferty Last Minute: Helena Park

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 672 367 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.