Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Opis

Pogoda

Zdjęcia

Hotel Barcelo Royal Beach ***** - Super wczasy na Słonecznym Brzegu

Pięciogwiazdkowy Hotel Barcelo Royal Beach znajdujący się w Bułgarii w samym sercu Słonecznego Brzegu świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wśród eleganckich, nowocześnie urządzonych wnętrz, w miejscu pełnym atrakcji wspaniałe wakacje spędzą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Barcelo Royal Beach to świetny wybór na spędzenie niezapomnianych, słonecznych wakacji. W hotelu tym, znajdującym się tuż przy piaszczystej plaży można doznać zarówno błogiego lenistwa, jak i wakacji pełnych atrakcji i pozytywnych wrażeń.

Rozległy kompleks hotelowy oferuje zakwaterowanie w komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokojach wyposażonych we wszystkie wygody niezbędne do spędzenia udanego urlopu. W niezwykle wyszukanych, przytulnie udekorowanych restauracyjnych wnętrzach można skosztować smakowitych dań. Bar znajdujący się w holu oferuje alkohole ze wszystkich zakątków świata, dając tym samym swoim gościom możliwość wyboru najlepszego smaku!

Baseny, jacuzzi...

W ogrodzie na terenie obiektu znajduje się kompleks dużych basenów, w tym jacuzzi i brodzik dla dzieci, a wszystkie zostały wyłożone ładną mozaiką. W ogrodzie znajduje się również plac zabaw dla dzieci i bar.

W hotelu Barcelo Royal Beach można zaznać prawdziwego odprężenia udając się do profesjonalnego centrum Royal Beach SPA. Bogata oferta i przyjemna, intymna atmosfera tego miejsca sprawia, że chce się tam zostać na dłużej. Obiekt spełnił również oczekiwania swoich najmłodszych gości - przygotowano tutaj klub zabaw dla dzieci.

Poniższe dane są średnimi wartościami z wybranego miesiąca.

I
II
III
IV
V
VI
11º
16º
22º
26º
-1º
-2º
12º
16º
12º
17º
22º
2h
3h
4h
6h
8h
9h
VII
VIII
IX
X
XI
XII
30º
29º
26º
21º
13º
19º
18º
14º
11º
24º
26º
22º
19º
13º
11h
10h
8h
6h
3h
2h

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 790 139 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.