Twoje marzenia w naszych rękach

pon-pt 09:30-21:00, sb-nd 10:30-18:00
0ofert
Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

2015 rok - jubileusz greckiego organizatora wycieczek Mouzenidis Travel: 20 lat pracy, dwie dekady o statusie lidera rynku turystycznego w Europie Środkowo-Wschodniej z ukierunkowaniem na Grecję. Wieloprofilowy grecki holding Mouzenidis Group, zrzesza prawie 20 firm. Biuro podróży podtrzymuje i stale wzmacnia swoją pozycję w rozwoju i promowaniu Grecji. Wieloaspektowe możliwości holdingu pozwalają Mouzenidis Travel tworzyć i oferować niespotykaną gamę podróży do Grecji.

Główna siedziba Mouzenidis Travel znajduje się w Grecji, w mieście Saloniki, ale filie biura działają również w: Atenach, Pierii, na Półwyspie Chalkidiki, Peloponezie, wyspach: Kreta, Korfu, Rodos, Thassos, Zakynthos. Regionalna sieć firmy stale zwiększa liczbę oddziałów w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanie, Rumunii, Serbii, Łotwie, Bułgarii, których na dzień dzisiejszy jest ponad 80 i ta liczba nadal rośnie.

Poprawne funkcjonowanie oddziałów pozwala firmie poszerzyć obszary turystyki wyjazdowej i przyjazdowej. W związku z tym, oprócz wycieczek do greckich miejscowości, firma oferuje również wyjazdy do kurortów w Bułgarii i innych krajów bałtyckich.

Przepływ turystów obsłużonych przez Mouzenidis Travel w Grecji od 1998 do 2014 roku wzrósł sześćdziesięciokrotnie. W najbliższej przyszłości firma planuje osiągnąć liczbę 1 mln turystów rocznie.

Celem firmy jest osiągnięcie najwyższej jakości usług, jak i atrakcyjności cenowej produktu turystycznego, która jest możliwa dzięki polityce wewnętrznej firmy. Mouzenidis Travel obsługuje turytów od początku podróży, aż do ich powrotu do ojczyzny, co pozwala na kontrolę jakości usług na wszystkich etapach podróży i utrzymanie jej na najwyższym poziomie.

MOUZENIDIS TRAVEL zaprasza na wakacje do Grecji - jednego z najbardziej niesamowitych i przyjaznych krajów śródziemnomorskich.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 621 957 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.