Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

codziennie 8:00-23:00
0ofert

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 15:00 Sobota 09:00 - 12:00 Poza godzinami pracy zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W czym możemy pomóc?

Jak do Nas trafić

Oddział biura podróży My Travel we Włoszczowie znajduje się blisko centrum, w rynku pod adresem Plac Wolności 32. Nietrudno go odnaleźć i z pewnością warto to zrobić, jeżeli tylko w planach ma się udany, turystyczny wyjazd w dowolnym kierunku. W niewielkim lokalu rozpoczęło się już wiele wymarzonych podróży, w których wyborze pomógł profesjonalny konsultant biura podróży My Travel.

Choć dziś powszechny dostęp do internetu daje każdemu możliwość dokonania rezerwacji dowolnego pakietu turystycznego bez wychodzenia z domu, nic nie zastąpi kontaktu z osobą zorientowaną w temacie, która będzie w stanie wskazać wszystkie plusy i minusy danej oferty oraz precyzyjnie porównać z pozoru podobne propozycje. Czas poświęcony na taką analizę z pewnością nie będzie stracony.

Włoszczowskie biuro podróży My Travel jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00 i w każdą sobotę od 09:00 do 13:00.

Sprawdź profile naszego biura

Profil Facebook

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 962 101 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.