Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią Last Minute Wakacje.pl

codziennie 8:00-23:00
0ofert

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 16:00

W czym możemy pomóc?

Jak do Nas trafić

Biuro podróży My Travel w Dąbrowie Górniczej zajmuje sporej wielkości lokal w centrum miasta, przy ulicy Kościuszki 24. Panoramiczne, przeszklone witryny są miejscem ekspozycji wybranych, najbardziej interesujących propozycji z oferty znanych touroperatorów, takich jak Neckermann, Itaka, Rainbow Tours czy Grecos. Znacznie większy wybór oraz profesjonalną poradę znajdziemy w środku lokalu, po pokonaniu kilku niewielkich stopni.

Wnętrze utrzymane w firmowym odcieniu fioletu jest doskonałą scenerią do rozmowy o udanych wakacjach, połączonej z profesjonalnym planowaniem i dopinaniem każdego szczegółu. Dobrze wyposażony kącik dla dzieci gwarantuje, że Wasze pociechy nie będą się nudzić, gdy będziecie wspólnie z konsultantką zastanawiać się nad kierunkiem czy ilością hotelowych gwiazdek. A gdy już wybierzecie najlepszą ofertę, bez dalszych formalności wrócicie do domu i zaczniecie pakować walizki, gdyż ciężar rezerwacji spoczywa na My Travel.

Jeżeli lubicie taką kompleksową obsługę, koniecznie odwiedźcie lokalne biuro podróży w Dąbrowie od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 18:00 lub w sobotę od 10:00 – 13:00.

Sprawdź profile naszego biura

Profil Facebook

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 962 101 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.