Twoje marzenia w naszych rękach

Jesteśmy częścią

Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00
0ofert

Godziny Otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00 Sobota 9:00 - 13:00

W czym możemy pomóc?

Iwona KufelIwona Kufel Właściciel

Dane kontaktowe

Iwona Kufel
Iwona Kufel Właściciel

Jak do Nas trafić

W samym centrum Stalowej Woli, przy ulicy Okulickiego 39 znajduje się placówka multiagencji My Travel. To miejsce niezwykłe, w którym spełniają się marzenia turystyczne wszystkich ludzi. Dzięki pomocy kompetentnych doradców zdecydowanie szybciej niż samodzielnie, znajdziesz propozycję idealnych wakacji.

My Travel wyznacza nowy standard w turystyce – nie wciskamy Ci najsłabiej sprzedającej się oferty, żeby wyrównać swoje prowizje: Ty mówisz nam, czego szukasz, a my z dość pokaźnego katalogu wyszukujemy takie oferty, które są najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań. Pomagamy Ci spełnić te marzenia, które kiedyś wydawały się nierealne. To nic trudnego: zajrzyj do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 lub w dowolną sobotę między 9 a 13. Nasi doradcy zawsze będą na Ciebie czekali i zapewniamy Cię, że zdziwisz się ilością propozycji, które jakby były zaprojektowane na Twoją miarę.

Twoje zaskoczenie i satysfakcje to jedyna nagroda, jaką możesz nam przekazać. Niczego lepszego nie możemy się spodziewać, dlatego przychodząc do nas, możesz tylko zyskać.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zaufało nam już 660 869 turystów,
    96% z nich poleca nas
    swoim znajomym
  • Jesteśmy członkiem Polskiej
    Izby Turystyki
  • Mamy certyfikat Rzetelna Firma

Zgłoś uwagi

Podziel się swoimi uwagami, które pomogą nam dopracować naszą stronę. Dziękujemy.

Wiadomość została wysłana

Dziękujemy za Twoje uwagi :)

Proszę poprawnie uzupełnić pola.

Spróbuj ponownie.